5K Runner

Spor ve Kondüsyon Kazanma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma Fitness22
5K Runner; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz, içerdiği sanal spor koçu sayesinde düzenli olarak spor yapmanıza ve belirli bir kondüsyona ulaşmanıza olanak sağlayan keyifli bir

5K Runner; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz, içerdiği sanal spor koçu sayesinde düzenli olarak spor yapmanıza ve belirli bir kondüsyona ulaşmanıza olanak sağlayan keyifli bir spor uygulamasıdır.

Sağlıklı kilo vermenize, sürekli zinde ve fit kalmanız için size koçluk edecek olan uygulama ile spor aktivitelerinizi planlayabilir ve kolayca uygulayabilirsiniz. Programlı bir şekilde egzersiz yapabileceğiniz gibi aktiviteleriniz sırasında hangi yolu izlemeniz gerektiği gibi bilgilere kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Başlangıçta yavaş tempolu bir egzersiz programı sunan 5K Runner egzersizler ilerledikçe tempoyu arttırıyor ve sağlıklı kilo vererek formda kalmanızı sağlıyor.

Uygulamanın en güzel yanı ise; temponuzu değiştirmeniz gereken zamanları kulaklığınız aracılığı ile size bildirmesi. Bu sayede temponuzu yanlışlıkla azaltmanızı veya size zarar verecek şekilde arttırmanızı engelliyor. Açık havada yaptığınız egzersizler ile birlikte kullanabileceğiniz uygulamayı, evinizde yürüyüş bandı üzerinde yaptığınız egzersiz eşliğinde de kullanabilme imkanına sahipsiniz.

Herhangi bir reklam öğesine rastlamadığımız uygulamayı kullanırken can sıkıcı reklamlarla boğuşmak zorunda kalmıyorsunuz. Bununla birlikte uygulama Facebook ve Twitter paylaşım desteğine de sahip. Bu sayede gelişim sürecinizi arkadaşlarınız ve takipçilerinizle paylaşabilir ve onları a spor yapmaya teşvik edebilirsiniz.

Sağlıklı kilo vermek ve formda kalmak için sanal bir koça ihtiyacınız varsa 5K Runner uygulamasını denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
5K Runner indir
DİĞER SÜRÜMLER